ثبت اینستاگرام

ثبت سریعتر و مستقیم از طریق ربات تلگرام: ربات تلگرام مرجع شبکه های اجتماعی
(آی دی پیج اینستاگرام را وارد کنید. برای مثال SocialBookIr)
(لطفا عنوان پیج را فارسی وارد کنید)
(وارد کردن برچسب متناسب به تعداد حداقل 3 عدد تایید شدن پیج را سرعت خواهد بخشید)
بازگشت
نکته: آگهی ویژه در اولین فرصت در سایت تایید و منتشر می شود ولی آگهی های عادی ممکن است 2 یا 3 روز در صف بررسی قرار گیرند. بعد از ثبت می توانید آگهی خود را ویژه کنید.
برای اینکه پیج اینستاگرام خود را به کاربران اینترنتی معرفی کنید می توانید آن را در این قسمت ثبت کنید.برای ثبت پیج اینستاگرام ابتدا آی دی پیج خود را وارد کنید و با زدن کلید Tab سیستم شروع به جستجوی پیج شما و یافتن اطلاعات آن خواهد کرد.بعد از لود شدن اطلاعات صفحه اینستاگرام شما، میتوانید در صورت تمایل آنها را ویرایش کنید.

در فرم ثبت پیج اینستاگرام فیلدهای آی دی ، عنوان، دسته بندی و توضیحات لازم می باشند ولی از آنجایی که با وارد کردن آی دی همه اطلاعات پیج بصورت خودکار مقدار دهی می شود شما فقط باید فیلد دسته بندی را انتخاب کنید.

سایر فیلدها نیز به ترتیب زیر قابل مقدار دهی هستند:
انتخاب لوگوی پیج: به صورت پیشفرض گزینه ی اول یعنی "لوگوی خود پیج را استفاده میکنم" انتخاب شده است.با انتخاب این گزینه،عکسی که برای پروفایل پیج خود استفاده کرده اید به عنوان لوگو یا عکس آگهی شما در سایت انتخاب خواهد شد.در صورتی که میخواهید عکس دیگری را انتخاب نمایید از گزینه دوم استفاده کنید.
برچسب ها: با انتخاب برچسب های متعدد و مرتبط میتوانید شانس دیده شدن آگهی خود را در نتایج موتور جستجو بالا ببرید.
در انتها برای ثبت صفحه اینستاگرام خود بر روی دکمه ثبت کلیک کنید.
در صورت بروز هرگونه مشکل از قسمت تماس با ما آن را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت رسیدگی کنیم.

قوانین: این صفحات تایید نمی شوند: صفحات خصوصی نیاز به فالو، صفحات شخصی با پست های شخصی، صفحات بدون فالوور یا قالوور خیلی کم