سروش ثبت گروه سروش

ثبت سریعتر و مستقیم از طریق ربات تلگرام: ربات تلگرام مرجع شبکه های اجتماعی
(آدرس کامل را وارد کنید. برای مثال https://sapp.ir/joingroup/AbcDefGh ) (هشدار: در صورت تغییر لینک joingroup باید مجددا از همین صفحه به روزرسانی را انجام دهید در غیر این صورت آگهی شما از دسترسی خارج می شود.)
(لطفا عنوان گروه را فارسی وارد کنید)
(وارد کردن برچسب متناسب به تعداد حداقل 3 عدد تایید شدن گروه را سرعت خواهد بخشید)
بازگشت
نکته: آگهی ویژه در همان ساعات اولیه در سایت تایید و منتشر می شود ولی آگهی های عادی ممکن است 2 یا 3 روز در صف بررسی قرار گیرند. بعد از ثبت می توانید آگهی خود را ویژه کنید.
برای اینکه گروه سروش خود را به کاربران اینترنتی معرفی کنید می توانید آن را در این قسمت ثبت کنید.برای ثبت گروه سروش ابتدا لینک جوین چت خود را وارد کنید و با زدن کلید Tab سیستم شروع به جستجوی گروه شما و یافتن اطلاعات آن خواهد کرد.بعد از لود شدن اطلاعات گروه شما میتوانید در صورت تمایل آنها را ویرایش کنید.

در فرم ثبت کروه سروش فیلدهای لینک ، عنوان، دسته بندی و توضیحات لازم می باشند ولی از آنجایی که با وارد کردن لینک، همه اطلاعات گروه بصورت خودکار مقدار دهی می شود شما فقط باید فیلد دسته بندی را انتخاب کنید.

سایر فیلدها نیز به ترتیب زیر قابل مقدار دهی هستند:

انتخاب لوگوی گروه: به صورت پیشفرض گزینه ی اول یعنی "لوگوی خود گروه را استفاده میکنم" انتخاب شده است.با انتخاب این گزینه،عکسی که برای پروفایل گروه سروش خود استفاده کرده اید به عنوان لوگو یا عکس گروه شما در سایت انتخاب خواهد شد.در صورتی که میخواهید عکس دیگری را انتخاب نمایید از گزینه دوم استفاده کنید.

برچسب ها: با انتخاب برچسب های متعدد و مرتبط میتوانید شانس دیده شدن گروه سروش خود در نتایج موتور جستجو را بالا ببرید.
در انتها برای ثبت گروه تلگرام خود بر روی دکمه ثبت کلیک کنید.
در صورت بروز هرگونه مشکل از قسمت تماس با ما آن را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت رسیدگی کنیم.